Fotospacer #mazowsze_nieoczywiste_olympus_epson 2017.06.24Dziś bardziej fotograficzna strona tego bloga. Nie tak dawno temu miałem okazję załapać Fotospacer z Olympusem: Mazowsze – miejsca nieoczywiste.

Krótko mówiąc o co chodzi, ekipa z fotospacery.pl, zaprosiła grupę śmiałków do spaceru po podwarszawskim Józefowie. Na tą okazję dzięki współpracy z Olympusem, zapewnili nam do testowania sprzęt fotograficzny tej właśnie marki. Pojawiła się też marka Epson, z drukarkami na których wydrukowane zostaną najlepsze z ujęć złapanych podczas wydarzenia.

Sprzęt który dostałem na tą okazję to Olympus E-M1 mark II. Absolutnie najwyższa półka z bezlusterkowców w systemie micro4/3. Jako że zawodowym fotografem nie jestem, a fotografia plenerowo-krajobrazowa nie jest moją mocną stroną, na spacer postanowiłem zaprosić Justynę. Tak więc piękna modelka, świetny sprzęt i rodzaj fotografii który najbardziej lubię…

Generalnie czy z tej spacerowej sesji coś wyjdzie, miałem pewne obawy tuż przed dotarciem na miejsce. Na wydarzenie jechałem z modelką, ale bez własnego aparatu ( który na tą chwilę leżał sobie spokojnie w kolejce do serwisu ). Pewności czy dostanę sprzęt do testu też nie miałem, gdyż w fotospacerze udział bierze 40 osób, aparatów do testu jedynie 12 ( choć i tak ukłony dla Olympusa za tak dużą ich ilość ), a o przyznaniu sprzętu decydowała kolejność zgłoszeń.  Więc jechałem trochę w ciemno, i było by ok gdybym jechał sam, ale że zająłem czas modelce to już większy problem… nie mniej jednak wszystko poszło po mojej myśli, i efekty z 3 godzin spaceru możecie zobaczyć poniżej.

Odwiedzone miejscówki, warte sprawdzenia 🙂
1. Muzeum 2 Korpusu (https://www.facebook.com/Muzeum2KorpusuPolskiegoWJozefowie/)
2. Dziergany ogród w Miejskim Ośrodku Kultury (https://www.facebook.com/mok.jozefow)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *