Offroad ADV-ką na II Zlocie Kompanii ADV w BiskupicachDruga edycja zlotu, młodej jeszcze ale prężnie rozwijającej się grupy kompania-adv.pl. Miejsce to samo, nieczynna już szkoła w miejscowości Biskupice, w województwie świętokrzyskim. Część ekipy zeszłorocznej, i sporo nowych adeptów jazdy w terenie.

Po za typowo zlotowym grillowaniem i zwiedzaniem, czekały nas dwie próby terenowe. Krótki polny odcinek pierwszej z nich, szybko zweryfikował chęci śmiałków, pozostawiając na polu boju najbardziej szalonych / odważnych / nierozważnych kompanów. Siąpiący deszcz, błoto, liście, takie warunki szybko zweryfikowały przydatność uniwersalnych opon mojej ADVki. Wdrapanie się na 300m górę udało się, ale łatwo nie było. Pełny filmik z tej próby wkrótce pojawi się na tej stronie, poniżej znajdziecie tylko kilka wycinków.

Próba nr. 2 odbyła się na opuszczonym już torze crossowym w okolicach Ostrowca Świętokrzystkiego. Tu dopisała nam pogoda i piękne słońce, pozostałe gdzieniegdzie błoto urozmaicało i skutecznie przeszkadzało w szybkim pokonaniu toru. Rywalizacja na czas podniosła ciśnienie kierowcom, nie obyło się bez niegroźnych gleb, ale co ważne nic się nikomu nie stało, choć jedna z maszyn trochę ucierpiała… co najważniejsze kierowcy cali, brudni i zdecydowanie zadowoleni.

Zabawa przednia, mimo że długi weekend majowy nie rozpieszczał pogodowo, nic nie zdołało popsuć nam zlotu, udało się idealnie i już czekam na kolejną edycję !!

Wideo:

Zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *