Warsaw Night Racing 2017.05.13 2Warsaw Night Racing to kolejna impreza organizowana na legendarnym torze testowym FSO na Żeraniu.

Zazwyczaj na tej imprezie po za driftami, można obejrzeć wyścigi na klasycznym dla ścigantów dystansie 1/4 mili. Spotkanie z 13 maja było jednak nieco inne.

Tor do driftu został znacznie wyciągnięty, natomiast organizator zrezygnował z wyścigów z „kreski” na rzecz koncertu hiphopowego… ale że muzyka ta jest mi znana, tolerowana ale na chwilę obecną niekoniecznie bliska, więc napisać mogę jedynie że główną gwiadą był Dudek, rozbawił mnie nawet jeden jego kawałek, ooo ten:

Gość wszedł na scenę, w powietrzu wokół smród spalonej gumy zastąpił bardzo szybko zapach palonego zioła… i to tyle w tym temacie, wracamy do motoryzacyjnego wątku 🙂

Beemki wszelkiej maści, bardziej czy mniej profesjonalnie przygotowane do jazdy bokiem. Kierowcy prezentujący różny poziom zaawansowania, i prawdę mówiąc można by pisać w tym temacie wiele, ale chyba lepiej będzie wam sprezentować filmik, może mało ambitny, ale mam nadzieję że docenicie naturalny soundtrack generowany przez rzędowe szóstki, świst turbin i ryk widlastych ósemek….

A na koniec, tradycyjnie, kilka zdjęć 🙂


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarzy do “Warsaw Night Racing 2017.05.13

    • Kamillo Autor wpisu

      Dzięki, było by więcej ale bateria w aparacie za szybko padła :/ okazji na kolejnej imprezie też nie będzie bo władze naszego miasta postanowiły zniszczyć ten tor 🙁
      Co do prędkości no tak na oko 100-120 myślę że w najszybszym zakręcie było 🙂